Akce Tip

Vrcholová prémie Levá a Pravá klentnická

  • 1 z 2

Vrcholová prémie nejen pro ty, co tuto trasu vyjeli na kole.

  • 1 321,49 Kč bez DPH
  • Vyprodáno
1 599 Kč
Kategorie: Vyzrálý výběr
Položka byla vyprodána...
 

Ten, kdo měl to štěstí a projel si Pálavské vrchy na kole, jistě také stoupal z obce Perná nahoru do Klentnice. Kdo měl ještě dost sil, ten si zajisté stačil všimnout nejen vápencového pohoří, ale i vinic obklopující tuto krásnou cestu. Na levé straně se nejprve ukáže Levá klentnická. Těm, kteří ještě v tento okamžik nezahodili kolo, se na samém konci otevřela viniční trať Pravá klentnická, které jílovitá půda s vysokým obsahem vápence předává nádhernou mineralitu a ne nadarmo se jí říká „malá Železná“.

Jste na kopci a máte žízeň? Právě pro vás je tedy určená naše vrcholová prémie.

Podobné produkty

  • 2356667 img sklenicka sklenice vino vinna sklenice sklenice na vino bile vino pripitek rande muz zena v1 01AkceDoprava zdarma
    Zamilovaný můžete být každý den. S dopravou zdarma!!!
  • Jarní bedýnkaAkceDoprava zdarma
    Přivítejte jaro novými víny ročníku 2018 z Vinařství Volařík, Vinařství Filip Mlýnek a doplněné rosé vínem Zweigeltrebe z Vinařství Tichý za akční cenu a s dopravou zdarma!

Pravá a Levá klentnická


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Miroslav Volařík

Vinařství Volařík pěstuje a zpracovává odrůdy typické pro oblast pod Pálavou, nejvíce  zastoupen je Ryzlink vlašský a rýnský, Pálava, Veltlínské zelené, Müller Thurgau a Rulandské bílé. Vinařství se specializuje na bílá přívlastková vína, ale v nabídce ani nechybí vína rosé a sekty. Od roku 2014 se vína rozšířila o vína Organic, která jsou vyráběna z hroznů ekologické produkce. Vinařství se dokázalo v krátké době prosadit mezi producenty nejlepších vín v České republice. Především jejich Ryzlinky vlašské, ale i o ostatní vína z řady Terroir patří k absolutní tuzemské špičce. Základní řada pak přináší jistotu kvalitních, svěžích, čistě a moderně vyrobených krásně pitelných vín. 

 

 Vinařská oblast: Morava

Podoblast: Mikulovská

Rozloha vlastních vinic: 90 ha

Roční produkce: 260 000 lahví

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.