Akce

Vinařská kuchařka Dunajovských kopců 2022

Prezentace 15 členských vinařství a k tomu 15 parádních gastropodniků napříč celou republikou, to je Vinařská kuchařka z Dunajovských kopců. Je se opravdu nač těšit a bude to velká paráda a třeba krásný dárek v závěru roku pod stromeček .

Dát si při obědě či večeři k dobrému jídlu i skleničku či dvě vína je přece paráda . Cílem je propagace kultury vinařství, gastronomie a hlavně spojení obou oborů v jeden celek, kdy ve světě je to zcela běžné.

O dalších důvodech proč si koupit tuto cennou publikaci se dozvíte v našem blogu

  • 441,32 Kč bez DPH
  • (3 ks) Máme skladem
    Můžeme doručit do: 17.6.2024
534 Kč
Kategorie: Dárkové poukazy a předměty
 

Vinařská kuchařka #01 - 2022


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Tichý

Rodinné vinařství z Dolních Dunajovic, jehož příběh a tradice se odráží již v samotném logu vinařství, a především v lásce a citlivosti ke zpracování vína přenášející se po jednotlivé generace. Od dědy Leoše, jeho syna Leoše až po vnuka Luboše, který se svou ženou sklepmistryní Klárou vybudovali současnou mladou, a přesto na tradici navazující tvář vinařství. Společně se starají o 4 ha vinic s roční produkcí 30 000 lahví. Keře vinic se rozprostírají v oblasti unikátní národní přírodní památky Dunajovské kopce na viničních tratích Mikulovské podoblasti Pod Slunným vrchem, Dunajovský kopec a Zimní vrch. Orientace viničních tratí je převážně na jižní stranu, která zaručuje celodenní slunce zahřívající hrozny a přinášející jedinečnou jiskru do pohárku s vínem. .

Filozofií firmy je šetrné zpracování hroznů pěstovaných ve vlastních vinicích a výrobu kvalitních přírodních vín.

#ShowMore#


Vinařská oblast:  Morava
Podoblast: Mikulovská
Obec: Dolní Dunajovice
Rozloha vlastních vinic: 4 ha
Roční produkce:  30.000 lahví

Adresa: Lubomír Tichý, Sklepní 330, 691 85, Dolní Dunajovice