Tip

Hibernal Liščí vrch

  • Pozdní sběr - 2019
  • Suché
  • Liščí vrch, Březí
  • 238,84 Kč bez DPH
  • (1 lahv.) Máme skladem
    Můžeme doručit do: 28.1.2021
289 Kč
Kategorie: Vína
Barva: Bílá
Země původu: ČR
Region: Mikulovsko
Trať, Obec: Liščí vrch, Březí
Odrůda: Hibernal (HI)
Obsah cukru: Suché
Třída a druh: Pozdní sběr
Ročník: 2019
Cenová kategorie: C - vyzrálé ceny
Objem (L): 0,75
Zbytkový cukr (g/l): 5,3
Kyselina (g/l): 7,5
Alkohol (obj.%): 13,0
Cukernatost moštu (oNM): 21,8
Uzávěr: šroub
Číslo šarže: 03/19
Datum sběru: 16. 09. 2019
Alergeny: Oxid siřičitý a siřičitany
 

Tento divočák uchvátí už na první pohled svou zlatavou barvou krásné viskozity. Ve vůni je pak neskutečná exploze vůní, kde se na sebe najednou mačká zralá josta, černý rybíz, angrešt, liči, čerstvé bylinky, grepová kůra a spousta exotického ovoce. Chuť je krásně šťavnatá, opět plná směsi ovoce, velmi živá s jemně slaným závěrem. Hrozny byly zcela zdravé a macerovaly po zpracování 20 hodin v lisu. Víno kvasilo v nerezové nádobě a bylo 4 měsíce mícháno na jemných kalech.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jindra Kadrnka

Jindra Kadrnka s rodinou hospodaří ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti překrásné Pálavy a Dunajovských vrchů. Vinohradnictví a výrobě vína se spolu s celou rodinou věnují již řadu let. Vždyť je to již čtvrtá generace, která ve vinařství pokračuje

Ve vinici a ve sklepě pracoval už od dětství, ale jeho prvním a nejdůležitějším profesním krokem bylo první zaměstnání u firmy Mikrosvín Mikulov v roce 1991. Zde získal mnoho zkušeností a vědomostí. V současné době pracuje ve Vinařství Volařík Mikulov, kde mají společně Filipem Mlýnkem na starost výrobní část.

Kadrnků rodinné vinařství produje špičkový hrozen, protože oni věří, že pouze ten je základem pro vynikající víno. Jindra, jako správný vinohradník, klade důraz na všechny práce ve vinici, co nejméně chemických zásahů, co nejšetrnější přístup ke keři, hroznu a vínu celkově.

Pěstují pro Mikulovsko typické odrůdy a zároveň se nebojí vyzkoušet i ty nové. Jsou to především Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Veltlinské zelené, Rulandské bílé, Chardonnay, Pálava, z nových Johanniter. Z modrých odrůd důvěřují burgundskému Pinotu Noir.

 

Vinařská oblast: Morava
Podoblast: Mikulovská
Rozloha vlastních vinic: 5 ha
Roční produkce: 55 000 lahví

Adresa : Jindřich Kadrnka, Mládežnická 542, 691 81, Březí

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.