Objednávejte, prosím, počet vín tak, aby byl výsledný počet dělitelný třemi, ideálně šesti. Pokud se Vám to ale nepovede, nevadí, i tak si s tím poradíme - děkujeme.
Pro vyzrálé borce

Pinot noir EDICE KAREL RODEN

  • pozdní sběr - 2018
  • suché
  • Valtická, Mikulov
  • 280,17 Kč bez DPH
  • Zeptejte se nás prosím
339 Kč
Kategorie: Vína
Barva: Červená
Země původu: ČR
Region: Mikulovsko
Trať, Obec: Valtická, Mikulov
Odrůda: Rulandské modré (RM)
Obsah cukru: Suché
Třída a druh: Pozdní sběr
Ročník: 2018
Cenová kategorie: D - dražší vína
Objem (L): 0,75
Zbytkový cukr (g/l): 0,5
Kyselina (g/l): 5,2
Alkohol (obj.%): 13,5
Cukernatost moštu (oNM): 28,7
Uzávěr: korek
Číslo šarže: 4518
Alergeny: Oxid siřičitý a siřičitany
Položka byla vyprodána...
 

Tři roky čekali u Vicana na TO víno, které si zaslouží být prvním červeným v exkluzivní edici Karel Roden a konečně se dočkali!

Sytě rubínová barva s fialovými odlesky. Vůně je velmi bohatá, plná ušlechtilého dřeva, třešňové marmelády a hřebíčku. Chuť je sametová s jemným dotykem sušeného ovoce, čokolády a hladkého třísla s hřejivým závěrem.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Tomáš Vican

Rodinné vinařství filmového producenta Tomáše Vicana, jehož součástí je i Farma Pálava, kde jeho dcera Terezka vyrábí skvělé sýry. Vinařství tvoří vrstevnatá vína z hroznů z vinic jedinečných tratí okolo Mikulova. Vína zrají v dubových a akátových sudech a v originálních gruzínských amforách Kveri. V nich vznikají ojedinělá organická vína. Ležení vín probíhá v Bulharech, ve více než 100 let starých sklepích. Na Farmě Pálava prožijete nádherný čas při skleničce vína a domácích sýrech, místo vás učaruje moderní architekturou zasazenou do vinic.

Spojení minulosti a budoucnosti, úcta k tomu, co nám zanechali předci, a zároveň moderní přístup. To charakterizuje nové Vican rodinné vinařství.

Emblémem vinařství je mušlička. Nachází se totiž v Mikulově Mušlově na místech, kde se kdysi rozlévalo moře, a mušličky kolem můžete stále objevovat ve starých sedimentech. Vican rodinné vinařství hospodaří na 33 ha vinic, největší rozlohu zabírá trať Pod Mušlovem u Mikulova.

 

Adresa: Farma Pálava s.r.o., Lužánecká 1891/16, 602 00, Brno - Černá Pole

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.