Akce Tip

Balíček z Vinařství Václav 2 lahve zdarma

  • 2 966,94 Kč bez DPH
  • (1 balení) Máme skladem
    Můžeme doručit do: 21.2.2020
3 590 Kč
Kategorie: Vyzrálý výběr
 

Končí příjemné babí léto a nazrává čas na plnější suchá bílá vína s vyšším extraktem. Připravili jsme si pro Vás proto jedinečnou nabídku 12 bílých vín z Vinařství Václav z nichž dvě budete mít od nás zdarma.

Podobné produkty

  • Suchej unorAkceTip
    Ryzlink vlašský z Vinařství Neustifter Ryzlink rýnský z Víno Kadrnka Pinot gris z Vinařství Gotberg Pinot gris z Vinařství Václav...
    1 329 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Vaclav

Jedná se o malé butikové vinařství s roční produkcí 20 tisíc lahví převážně bílých vín z tradičních domácích odrůd. Sídlo Vinařství Václav se nachází v původním nově zrekonstruovaném vinném sklepě v Hustopečích, ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Mladé vinařství bylo založeno v roce 2015 Tomášem Teplým a Oldou Vachalou. Víno zde vyrábějí výhradně z úrody vlastních vinic, které se rozkládají 4 km od vinařství v obci Kurdějov.

Vinohrady jsou v režimu BIO a mají širokou mozaiku různých půdních a mikroklimatických podmínek. Právě na jedinečnosti poloh vinic a vůbec terroir hodně staví. I z toho důvodu produkují vína ve 3 různých kategoriích (Classic, VÁCLAV a TERROIR) a k jejich výrobě používají jak nerezové tanky, tak různé typy sudů v poměru cca 60% : 40% (nereze: dřevo).

Dokonale gravitační vinařství nabízí vína moderní i terroirová, ze stejných hroznů – ideální ke srovnávání. Vína leží v akátových i dubových sudech.

Vinařská oblast: Morava

Podoblast: Velkopavlovická

Rozloha vlastních vinic: 7 ha

Roční produkce: 20 000 lahví

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.